×

ULUBAĞ MAH. RECEP TAYYİP ERDOĞAN BLV. HARRAN ÜNIVERSITESI TEKNOKENT NO: 287 A İÇ KAPI NO: 312 HALİLİYE/ ŞANLIURFA

(+90) 552 552 63 13
(+90) 507 134 71 76

info@eqosoftware.com.tr

Hakkımızda

EQO Software, Şanlıurfa Teknokent'e bağlı olarak 2023 yılında resmi olarak kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Mobil, masaüstü ve web tabanlı uygulamaların yanı sıra çeşitli sektörlere özel çözümler sunmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında, e-ticaret yazılımları, sosyal ağ platformları, içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştirme, depolama yönetimi ve kullanıcı yapılan işler bulunmaktadır. Ayrıca, interaktif web oluşturma, mobil uyumlu web siteleri, blog ve haber siteleri, eğitim platformları, online randevu ve rezervasyon sistemleri, video yayıncılığı platformları ve iş süreçlerinin otomasyonu gibi çeşitli çözümlerle müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Veri güvenliği ve kullanıcı kimlik doğrulama sistemleri ile çevrimiçi medya paylaşım platformları ve harita, konum tabanlı uygulamalara yönelik de işler yapmaktayız.

Kuruluşumuz, kaliteli ve güvenilir bir şirket olarak sektördeki varlığını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yenilikçi yaklaşımımız ve deneyimli ekibimizle müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz. EQO Software olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, güvenli ve etkili yazılım çözümleri sağlamak için çalışıyoruz.

Çevrimiçi web sitesi
oluşturmak için en kolay yol

Size en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Generic placeholder image
Güvenilir

Güvenilir ve sağlam alt yapı ile verilerinizi koruyun, huzur içinde işlerinizi yönetin.

Generic placeholder image
Özelleştirilebilir

Özelleştirilebilir tasarım seçenekleriyle hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürün.

Generic placeholder image
Uyumlu

Tamamen duyarlı ve uyumlu tasarım ile her cihazda mükemmel görüntüleme deneyimini yaşayın.

HTML 5
HTML 5
CSS 3
CSS 3
Laravel
Laravel
React.js
React.js
Flutter
Flutter
C#
C#

İster küçük bir işletme sahibi olun, ister büyük bir kurumsal şirket, ihtiyaçlarınıza uygun ölçeklendirilebilir çözümler sunarak işinizi başarıya taşıyoruz!

Bize Ulaşın